Charitatívny beh

4,00

tento rok sme si pre Vás pripravili 1.ročník virtuálneho charitatívneho behu s názvom  # ZABEHNI TO ZA NÁS. Budeme bežať VIRTUÁLNE, bez pretekárskeho adrenalínu, o to viac pohodovejšie, pre radosť, pre dobrý pocit. Čo je ale najdôležitejšie, svojím behom, pomôžeme tým, ktorý behať nemôžu. Celý výťažok z vyzbieraného štartovného  darujeme hendikepovaným deťom na Orave, na kúpu invalidného vozíka, na rehabilitáciu či na cvičebno- rehabilitačné pomôcky.

Product total
Options total
Grand total
Kategórie:

Popis

Čo to znamená virtuálny charitatívny beh? 

Keď si pôjdeš kdekoľvek zabehať od 15. 11. 2020 do 15.12. 2020 , či už von alebo doma na páse, môžeš tým aj niekomu pomôcť. Jednoducho sa len zaregistruješ, prispeješ ľubovoľnou sumou  a ešte sa aj zapojíš do súťaže o športové ceny od nášho sponzora ABCfitness.sk 

Ako sa zúčastniť ?

Stačí, ak  sa zaregistruješ  na našej webovej stránke.  Odbehni  koľko vládzeš, neflákaj to a prekonaj samého seba ☺. Všetci ktorí odbehneme, budeme na symbolickom 1.mieste.

Zúčastniť sa môže ktokoľvek a kdekoľvek.

Nezabudni sa pri behu odfotiť a označiť  nás na  instagrame hashtagom ZABEHNITOZANAS  alebo nám fotku pošli na email infozlaskykdetom.sk

Traja z Vás sa môžu tešiť  na športové ceny od nášho sponzora  ABCfitnes.sk, ktorých vyžrebujeme po skončení tejto akcie.

Podmienky :

  1. ON-LINE registrácia
  2. Platba štartovného
  3. Dobrá nálada 😊